Aukce 55
> Položka 152
Brožík Václav 1851–1901
Kráva
akvarel, tužka, papír, pasparta, rám, sklo, cca 20 × 30 cm sign. PD VB
152
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 4
dosažená cena
50 000 Kč
Koberec
153
5 000 Kč
vyvolávací cena:
Stojan na obrazy
154
5 000 Kč
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Mánes Antonín 1784–1843
Krajina s poutníky, 1944
155
40 000 Kč / 5 €
vyvolávací cena:
Graniton Werke Svijan Podolí Rydl & Thon, fa
Nástolec Graniton
156
4 000 Kč
vyvolávací cena:
Hubert Kovařík, fa
Dvouuchá váza
157
7 000 Kč
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
Moravská gobelínová manufaktura
Gobelín Horské květy
158
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena: