Mánes Antonín 1784–1843
Krajina s poutníky, 1944
akvarel, kresba, papír, pasparta, rám, původní lité sklo
12 × 17,5 cm, sign. LD Manes, na rubu Dobový posudek soudního znalce Maxmiliána Duchka Originál: Antonín Mánes, 7. XII. 44, podpis, razítko
155
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 5