Mánes Antonín 1784–1843

Krajina s poutníky, 1944

akvarel, kresba, papír, pasparta, rám, původní lité sklo 12 × 17,5 cm, sign. LD Manes, na rubu Dobový posudek soudního znalce Maxmiliána Duchka Originál: Antonín Mánes, 7. XII. 44, podpis, razítko

155 aukce 55

vyvolávací cena 40 000 Kč € 5

pol. č.156
aukce: 55
4 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.157
aukce: 55
7 000 Kč
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.158
aukce: 55
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.159
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.160
aukce: 55
32 000 Kč
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.161
aukce: 55
28 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena: