Aukce 55
> Položka 167
Ullmann Josef 1870–1922
Za ohradou, 1915
olej, karton, rám, sklo, 33 × 41 cm, sign. PD J. Ullman 1915
167
vyvolávací cena
72 000 Kč
€ 3
Loetz (Lötz) Johann Witwe (1836–1947)
Hluboká miska
168
5 000 Kč
vyvolávací cena:
Jambor Josef 1887–1964
Letní krajina, 1931
169
24 000 Kč
vyvolávací cena:
38 000 Kč
dosažená cena:
Mikulka Alois *1933
Abi hostící Anděly State Louis, 2000
170
65 000 Kč / 8 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
Kiml Václav 1928–2001
Sen
171
75 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
Kinetická hračka – Kolotoč
172
4 000 Kč
vyvolávací cena:
Mikulka Alois *1933
Double Cacao Mill State Louis, 1996
173
70 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: