Jambor Josef 1887–1964

Letní krajina, 1931

olej, plátno, rám, sklo, 20 × 25 cm, sign. LD Jambor 1931

169 aukce 55

vyvolávací cena 24 000 Kč
dosažená cena 38 000 Kč

pol. č.170
aukce: 55
65 000 Kč / 8 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.171
aukce: 55
75 000 Kč / 7 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.172
aukce: 55
4 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.173
aukce: 55
70 000 Kč / 2 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.174
aukce: 55
4 000 Kč
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.175
aukce: 55
5 000 Kč
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: