Zrzavý Jan 1890–1977
Studna v Karlachových sadech, 1947
litografie, 293/300, papír, pasparta, rám, sklo, 38,8 × 46,4 cm, sign. PD tužkou Jan Zrzavý
1
aukce 56
vyvolávací cena
32 000 Kč
dosažená cena
50 000 Kč