Scheiner Artuš 1883–1938

Kulihrášek u čaroděje

sign. 2 × Art. Scheiner, Artuš Scheiner, tuš, akvarel, papír, návrh ke knize, 35,5 × 30,5 cm
Kulihrášek je prvorepublikový komiks ilustrovaný obrázky Artuše Scheinera. Verše napsala Marta Voleská a nakladatelem byl Gustav Voleský, knihkupec v Praze. Příběhů bylo vydáno 14 s různou tematikou, vycházely od r. 1927 do r. 1935.

175 aukce 55

vyvolávací cena 5 000 Kč
dosažená cena 24 000 Kč

pol. č.1
aukce: 56
32 000 Kč
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 56
6 000 Kč
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 56
16 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.4
aukce: 56
22 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 56
2 000 Kč
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 56
24 000 Kč
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: