Lhoták Kamil 1912–1990

ABCD, 1971

litografie, autorský tisk, papír, pasparta, rám, sklo, 38 × 27 cm, sign. PD tužkou Kamil Lhoták 1971
Lit.: Libor Šteffek, Kamil Lhoták: Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby (Praha: Libor Šteffek, Pražská scéna, 2015), s. 324.

34 aukce 56

vyvolávací cena 23 000 Kč
dosažená cena 23 000 Kč

pol. č.35
aukce: 56
36 000 Kč / 9 €
vyvolávací cena:
pol. č.36
aukce: 56
180 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:
pol. č.37
aukce: 56
390 000 Kč / 4 €
vyvolávací cena:

pol. č.38
aukce: 56
15 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.39
aukce: 56
380 000 Kč / 32 €
vyvolávací cena:
pol. č.40
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: