Lhoták Kamil 1912–1990
ABCD, 1971
litografie, autorský tisk, papír, pasparta, rám, sklo, 38 × 27 cm, sign. PD tužkou Kamil Lhoták 1971
Lit.: Libor Šteffek, Kamil Lhoták: Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby (Praha: Libor Šteffek, Pražská scéna, 2015), s. 324.
aukce 56
vyvolávací cena
23 000 Kč
dosažená cena
23 000 Kč