Kokolia Vladimír *1956

Sedící postava, 1990–1995

olej, plátno, rám, 68 × 65 cm, sign. na rubu Kokolia 1990–95, na rámu fixem V. KOKOLIA „SEDÍCÍ POSTAVA“ 68×65 1995

52 aukce 56

vyvolávací cena 120 000 Kč € 3

pol. č.53
aukce: 56
80 000 Kč / 5 €
vyvolávací cena:
100 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.54
aukce: 56
2 000 Kč
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.55
aukce: 56
160 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.56
aukce: 56
30 000 Kč / 6 €
vyvolávací cena:
pol. č.57
aukce: 56
30 000 Kč / 6 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.58
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: