Puchnarová Dana 1934–2011

Z cyklu Křivky, 1968

olej, sololit, autorský rám, 48 × 35,5 cm, sign. na rubu perem D. PUCHNAROVÁ, z cyklu KŘIVKY, 1968

62 aukce 56

vyvolávací cena 14 000 Kč

pol. č.63
aukce: 56
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.64
aukce: 56
40 000 Kč / 8 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.65
aukce: 56
38 000 Kč / 3 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.66
aukce: 56
12 000 Kč
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.67
aukce: 56
80 000 Kč / 5 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.68
aukce: 56
19 000 Kč
vyvolávací cena: