Aukce 56
> Položka 65
Černický Jiří *1966
Instantní blesk, 2008
kombinovaná technika, plátno, deska, 58,8 × 38,5 cm, sign. na rubu J. ČERNICKÝ – 2008 INSTANTNÍ BLESK
65
aukce 56
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 3
dosažená cena
44 000 Kč
Velké osvětlovací reflektory – 3 ks
66
56
12 000 Kč
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
Kintera Krištof *1973
Concreta post natura, 2019
56
80 000 Kč / 5 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
Kintera Krištof *1973
Foto?, 2001
68
56
19 000 Kč
vyvolávací cena:
Kintera Krištof *1973
Je to všechno chemie?, 2001
69
56
19 000 Kč
vyvolávací cena:
Kintera Krištof *1973
One or Two or Crowd, 2008
70
56
15 000 Kč
vyvolávací cena:
Kintera Krištof *1973
One or Two or Crowd, 2008
71
56
15 000 Kč
vyvolávací cena: