Young Michael, Lasvit, fa
Svítidlo Clover
Čechy, autor návrhu M. Young, provedení fa Lasvit, foukané pískované sklo, zlacený leštěný kov, výška 67,5 × 54 × 28 cm
Designové světlo Clover vzniklo ve spolupráci firmy Lasvit s Michaelem Youngem, britským designérem, působícím v současné době především v Asii. Do svých výrobků se se autor již od počátku snažil vnést minimalismus, eleganci a harmonickou formou, i proto v roce 2006 odešel studovat na Univerzitu do Hongkongu. Dnes je designové studio Michaela Younga považováno za jedno z předních mezinárodních firem současné designové scény.
83
aukce 56
vyvolávací cena
35 000 Kč
€ 2