Janeček Ota 1919–1996

Pupenec, 1990

olej, plátno, sololit, rám, 86,5 × 62 cm, sign. PD Ota Janeček 90, na rubu Ota Janeček 90 PUPENEC

140 aukce 56

vyvolávací cena 95 000 Kč € 3

pol. č.141
aukce: 56
26 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.142
aukce: 56
20 000 Kč
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.143
aukce: 56
30 000 Kč / 6 €
vyvolávací cena:

pol. č.144
aukce: 56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.145
aukce: 56
5 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.146
aukce: 56
5 000 Kč
vyvolávací cena: