Aukce 56
> Položka 140
Janeček Ota 1919–1996
Pupenec, 1990
olej, plátno, sololit, rám, 86,5 × 62 cm, sign. PD Ota Janeček 90, na rubu Ota Janeček 90 PUPENEC
140
aukce 56
vyvolávací cena
95 000 Kč
€ 3
Rotrekl Theodor 1923–2004
141
56
26 000 Kč
vyvolávací cena:
Šípek Bořek 1949–2016
Mísa „Erotica“
142
56
20 000 Kč
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
Oriešek Petr 1941–2015
Bez názvu, 1997
143
56
30 000 Kč / 6 €
vyvolávací cena:
Matal Bohumír 1922–1988
144
56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
Knížák Milan *1940
MERRY Christmas HAPPY New Year
145
56
5 000 Kč
vyvolávací cena:
Knížák Milan *1940
Nádherné šaty pro Jacqueline, 1986
146
56
5 000 Kč
vyvolávací cena: