Breuer Marcel 1902–1981, Mücke Melder, fa
Odkladní stolek
Čechy, výroba pravděpodobně fa Mücke Melder podle návrhu M. Breuera v r. 1928, chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, 56 × 40 × 55 cm, chromování částečně poškozeno
149
aukce 56
vyvolávací cena
12 000 Kč