Breuer Marcel 1902–1981, Mücke Melder, fa

Odkladní stolek

Čechy, výroba pravděpodobně fa Mücke Melder podle návrhu M. Breuera v r. 1928, chromovaný obecný kov, dýhované dřevo, 56 × 40 × 55 cm, chromování částečně poškozeno

149 aukce 56

vyvolávací cena 12 000 Kč

pol. č.150
aukce: 56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.151
aukce: 56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.152
aukce: 56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.153
aukce: 56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.154
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.155
aukce: 56
5 000 Kč
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena: