Kupka František 1871–1957
Cercle orangé, 1946
barevná litografie (Mourlot), papír, pasparta, rám, sklo, 40,5 x 41cm, sign. PD v tisku Kupka
Plakát k výstavě F. Kupky v galerii Flinker, Paris, 1960.
151
aukce 56
vyvolávací cena
18 000 Kč
dosažená cena
18 000 Kč