Aukce 56
> Položka 180
Karetní stolek
Čechy, poč. 20. stol., okruh J. Kotěra, mořené a lakované dýhované dřevo, 4 zásuvky na žetony a karty, výška 75 cm, rozměr desky 74 × 74 cm, restaurováno
180
aukce 56
vyvolávací cena
34 000 Kč
€ 4
Tavík Šimon František 1877–1942
Silueta Hradčan večer, 1924
181
56
8 000 Kč
vyvolávací cena:
Pohled na Hradčany z nábřeží, 1908
182
56
22 000 Kč
vyvolávací cena:
Wagner Otto 1841–1918, August Filzamer, fa
Likérové skleničky – 3 ks
183
56
4 000 Kč
vyvolávací cena:
Reynek Bohuslav 1892–1971
Kočka
184
56
7 000 Kč
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Reynek Bohuslav 1892–1971
Ptáci v trní
185
56
7 000 Kč
vyvolávací cena:
48 000 Kč
dosažená cena:
Mi-Careme v Paříži, 1909
186
56
20 000 Kč
vyvolávací cena: