Tavík Šimon František 1877–1942

Mi-Careme v Paříži, 1909

barevný lept, papír, pasparta, rám, sklo, 30 × 30,5 cm, sign. PD tužkou T. F. Šimon 09, LD tužkou YS, značeno LD autorským razítkem, UD v tisku TFŠ 1909 V soupisu A. Nováka uvedeno pod č. 102. Vydáno v nákladu 150 tisků a 10 autorských tisků. Klub přátel umění v Brně.

186 aukce 56

vyvolávací cena 20 000 Kč

pol. č.187
aukce: 56
2 000 Kč
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.188
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.189
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.190
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.191
aukce: 56
8 000 Kč
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.192
aukce: 56
60 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena: