Novák Josef, Anýž Franta, fa *1883

Slovanská tanečnice

Čechy, 1. třetina 20. stol., návrh J. Novák, bronz, mramorový sokl, výška 42 cm, sign. litá J. Novák

201 aukce 56

vyvolávací cena 8 000 Kč
dosažená cena 8 000 Kč

pol. č.202
aukce: 56
15 000 Kč / 558 €
vyvolávací cena:
pol. č.203
aukce: 56
22 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.204
aukce: 56
5 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.205
aukce: 56
3 000 Kč
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.206
aukce: 56
18 000 Kč
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.207
aukce: 56
60 000 Kč / 1 €
vyvolávací cena: