Jiřincová Ludmila 1912–1994

Návrhy šperků – 6 ks

akvarel, papír, pasparta, Hořící srdce 6,4 × 4,9 cm, sign. PH L. Jiřincová, Bílá borůvka 5,5 × 5,8 cm, sign. LH L. Jiřincová, Korunovační jablko 6,5 × 8,3 cm, sign. PH L. Jiřincová, Hruška s jaderníkem 6,5 × 9 cm, sign. PH L. Jiřincová, Hrozen 5,5 × 6,4 cm, sign, PD L. J., Rozpůlené jablko 7 × 8,4 cm, sign. PH L. Jiřincová
dohromady

211 aukce 56

vyvolávací cena 12 000 Kč
dosažená cena 12 000 Kč

pol. č.212
aukce: 56
8 000 Kč
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.213
aukce: 56
15 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.214
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:

pol. č.215
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.216
aukce: 56
10 000 Kč
vyvolávací cena:
pol. č.217
aukce: 56
9 000 Kč
vyvolávací cena: