Aukce 56
> Položka 231
Scheiner Artuš 1863–1938
Kulihrášek u čaroděje
tuš, akvarel, papír, 29,7 × 35,7 cm, sign. 2 × Art. Scheiner
231
aukce 56
vyvolávací cena
8 000 Kč
dosažená cena
20 000 Kč
Podlahový filmový reflektor
1
57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Boudník Vladimír 1924–1968
Variace na Rorschachovy testy, 1967
2
57
65 000 Kč / 2 481 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Kolář Jiří, Perilli Achille 1914–2002
Bibliofilie Pět básní s porušenou myslí, 1994
3
57
44 000 Kč / 1 679 €
vyvolávací cena:
Kolář Jiří 1914–2002
4
57
280 000 Kč / 10 687 €
vyvolávací cena:
350 000 Kč
dosažená cena:
Véla Vladimír *1980
Zatmění II., 2020
5
57
44 000 Kč / 1 679 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
Otruba Jan, Rathouský Jiří
Původní obkladová kazeta pro interiér pražského metra
6
57
2 000 Kč / 76 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena: