Scheiner Artuš 1863–1938

Kulihrášek u čaroděje

tuš, akvarel, papír, 29,7 × 35,7 cm, sign. 2 × Art. Scheiner

231 aukce 56

vyvolávací cena 8 000 Kč
dosažená cena 20 000 Kč

pol. č.1
aukce: 57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.2
aukce: 57
65 000 Kč / 2 481 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 57
44 000 Kč / 1 679 €
vyvolávací cena:

pol. č.4
aukce: 57
280 000 Kč / 10 687 €
vyvolávací cena:
350 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.5
aukce: 57
44 000 Kč / 1 679 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 57
2 000 Kč / 76 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena: