Véla Vladimír *1980

Zatmění II., 2020

akryl, pigment, plátno, 50 × 50 cm, sign. na rubu uhlem, 50 × 50 cm „Zatmění II.“ Vladimír Véla 1/3/2020
Provenience: dílo pochází z ateliéru autora.

5 aukce 57

vyvolávací cena 44 000 Kč € 1 679

dosažená cena 44 000 Kč

pol. č.6
aukce: 57
2 000 Kč / 76 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.7
aukce: 57
1 000 000 Kč / 38 168 €
vyvolávací cena:
pol. č.8
aukce: 57
180 000 Kč / 6 870 €
vyvolávací cena:
200 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.9
aukce: 57
8 000 Kč / 305 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.10
aukce: 57
210 000 Kč / 8 015 €
vyvolávací cena:
300 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.11
aukce: 57
950 000 Kč / 36 260 €
vyvolávací cena: