Merta Jan *1952

Blaženost, 1999

litografie, autorský tisk, 6/13, papír, rám, sklo, 53 × 40 cm, sign. PD tužkou Jan Merta 99, LD autorský tisk

9 aukce 57

vyvolávací cena 8 000 Kč € 305

dosažená cena 9 500 Kč

pol. č.10
aukce: 57
210 000 Kč / 8 015 €
vyvolávací cena:
300 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.11
aukce: 57
950 000 Kč / 36 260 €
vyvolávací cena:
pol. č.12
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.13
aukce: 57
240 000 Kč / 9 160 €
vyvolávací cena:
310 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.14
aukce: 57
190 000 Kč / 7 252 €
vyvolávací cena:
pol. č.15
aukce: 57
18 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: