Aukce 57
> Položka 18
Stojan na obrazy
Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené dřevo, obecný kov, polohovatelný stojan, nerestaurováno
18
aukce 57
vyvolávací cena
5 000 Kč
€ 191
dosažená cena
6 500 Kč
Načeradský Jiří 1939–2014
19
57
6 000 Kč / 229 €
vyvolávací cena:
Načeradský Jiří 1939–2014
Ó ženy! 1996
57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Načeradský Jiří 1939–2014
Snící – Žlutá ušatka, oboustranný obraz
21
57
220 000 Kč / 8 397 €
vyvolávací cena:
Zoubek Olbram 1926–2017
Sblížení
22
57
95 000 Kč / 3 626 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena:
Zoubek Olbram 1926–2017
Zrození Jezerní panny, 2003
23
57
900 000 Kč / 34 351 €
vyvolávací cena:
1 550 000 Kč
dosažená cena:
Malich Karel 1924–2019
Bez názvu, 2007
24
57
30 000 Kč / 1 145 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena: