Stojan na obrazy

Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené dřevo, obecný kov, polohovatelný stojan, nerestaurováno

18 aukce 57

vyvolávací cena 5 000 Kč € 191

dosažená cena 6 500 Kč

pol. č.19
aukce: 57
6 000 Kč / 229 €
vyvolávací cena:
pol. č.20
aukce: 57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.21
aukce: 57
220 000 Kč / 8 397 €
vyvolávací cena:

pol. č.22
aukce: 57
95 000 Kč / 3 626 €
vyvolávací cena:
130 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.23
aukce: 57
900 000 Kč / 34 351 €
vyvolávací cena:
1 550 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.24
aukce: 57
30 000 Kč / 1 145 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena: