Malich Karel 1924–2019

Bez názvu, 2012

serigrafie, autorský tisk, papír, lehce poškozeno, velikost papíru 39,9 × 31,9 cm, sign. na rubu aut. tisk K. Malich 2012

27 aukce 57

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 069

dosažená cena 32 000 Kč

pol. č.28
aukce: 57
11 000 Kč / 421 €
vyvolávací cena:
pol. č.29
aukce: 57
180 000 Kč / 6 870 €
vyvolávací cena:
pol. č.30
aukce: 57
6 000 Kč / 229 €
vyvolávací cena:

pol. č.31
aukce: 57
260 000 Kč / 9 924 €
vyvolávací cena:
260 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.32
aukce: 57
15 000 Kč / 573 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.33
aukce: 57
14 000 Kč / 534 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: