Aukce 57
> Položka 27
Malich Karel 1924–2019
Bez názvu, 2012
serigrafie, autorský tisk, papír, lehce poškozeno, velikost papíru 39,9 × 31,9 cm, sign. na rubu aut. tisk K. Malich 2012
27
aukce 57
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 069
dosažená cena
32 000 Kč
Hoffmeister Jessica *1988
Náhrdelník
28
57
11 000 Kč / 421 €
vyvolávací cena:
Knížák Milan *1940
Cane rosso (Červený pes), 1989
29
57
180 000 Kč / 6 870 €
vyvolávací cena:
Marková Cecílie 1911–1998
Kytka, 2017
57
6 000 Kč / 229 €
vyvolávací cena:
Knížák Milan *1940
Testa di tigre su donna nera (Hlava tygra s černou Venuší), 1989
57
260 000 Kč / 9 924 €
vyvolávací cena:
260 000 Kč
dosažená cena:
Moser, fa
Nápojová souprava Torre – 17 ks
32
57
15 000 Kč / 573 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
Štolfa Miroslav 1930–2018
Obraz v modré, 1996
57
14 000 Kč / 534 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: