Samson Granvillier
Kytice, 1. třetina 20. století
pastel, papír, pasparta, rám, sklo, na rubu štítek, ve výřezu 38 × 28 cm, sign. PD
Provenience: Z pozůstalosti V. Nezvala získal generální ředitel Československého filmu O. Macháček.
aukce 57
vyvolávací cena
26 000 Kč
€ 992