Aukce 57
> Položka 50
Adamec Vojtěch 1933–2011
Sedící žena
cín, patinovaný, výška 18, 3 cm, značeno na plintě autorským značením /XX/
Provenience: dílo pochází z pozůstalosti autora.
50
aukce 57
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 267
dosažená cena
7 000 Kč
Chlupáč Miloslav 1920–2008
Ležící, konec 50. let 20. stol.
51
57
14 000 Kč / 534 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Janeček Ota 1919–1996
Organismy, 1961
52
57
200 000 Kč / 7 634 €
vyvolávací cena:
200 000 Kč
dosažená cena:
Lettristický reliéf
53
57
20 000 Kč / 763 €
vyvolávací cena:
Zörner Rudolf *1941
Hlava – Oko, 1966
54
57
28 000 Kč / 1 069 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
Zörner Rudolf *1941
Kruhová deska
57
6 000 Kč / 229 €
vyvolávací cena:
Nástěnná lampa
56
57
6 000 Kč / 229 €
vyvolávací cena: