Aukce 57
> Položka 59
Sklenář Zdeněk 1910–1986
Pocta Arcimboldovi, 1969 – 5 ks
barevná litografie, papír, pasparta, rám, muzejní sklo, 15,5 × 10,5 cm, všechny grafické listy sign. UD SKLENÁŘ
dohromady
59
aukce 57
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 1 450
dosažená cena
40 000 Kč
Šperky – 3 ks
60
57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
Sklenář Zdeněk 1910–1986
Májová noc, 1971
61
57
32 000 Kč / 1 221 €
vyvolávací cena:
Sklenář Zdeněk 1910–1986
Malérečka, 1969
62
57
10 000 Kč / 382 €
vyvolávací cena:
Brože – 2 ks
63
57
4 000 Kč / 153 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Vízner František 1936–2011
Miska
64
57
46 000 Kč / 1 756 €
vyvolávací cena:
46 000 Kč
dosažená cena:
Vasarely Victor 1906–1997
65
57
22 000 Kč / 840 €
vyvolávací cena: