Aukce 57
> Položka 91
Laubert Otis *1946
Bez názvu, ze série Tapisérie, 1990
asambláž, papír, 70 × 49,8 cm, sign. na rubu OTIS LAUBERT BEZ NÁZVU. ZE SÉRIE „TAPISÉRIE“
91
aukce 57
vyvolávací cena
32 000 Kč
€ 1 221
Ságner Augustin 1891–1946
Krystaly, 30.–40. léta 20. stol.
92
57
90 000 Kč / 3 435 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Vohrabal Josef 1908–1994
Bez názvu, 1985
93
57
5 500 Kč / 210 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:
Ovčáček Eduard *1933
Lettres champs, 2001
94
57
7 000 Kč / 267 €
vyvolávací cena:
7 500 Kč
dosažená cena:
Veselý Petr *1953
Průhled, 1990–1991
95
57
24 000 Kč / 916 €
vyvolávací cena:
Veselý Petr *1953
Za sloupem, 1986
96
57
18 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
Chatrný Dalibor 1925–2012
Bez názvu, 1983
97
57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: