Aukce 57
> Položka 95
Veselý Petr *1953
Průhled, 1990–1991
akryl, papír, 99,5 × 70,5 cm, sign. PD tužkou Petr Veselý, na rubu PETR VESELÝ PRŮHLED 1990–91
Provenience: dílo pochází z ateliéru autora.
95
aukce 57
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 916
Veselý Petr *1953
Za sloupem, 1986
96
57
18 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
Chatrný Dalibor 1925–2012
Bez názvu, 1983
97
57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
Chatrný Dalibor 1925–2012
P. F. 1989
98
57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
John Jiří 1923–1972
Bez názvu, 1968
99
57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Jetelová Magdalena *1946
Ze série Pacific Ring of Fire, 2020
100
57
70 000 Kč / 2 672 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
Kosková Inge *1940
Bez názvu, 1995
101
57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: