Veselý Petr *1953

Průhled, 1990–1991

akryl, papír, 99,5 × 70,5 cm, sign. PD tužkou Petr Veselý, na rubu PETR VESELÝ PRŮHLED 1990–91
Provenience: dílo pochází z ateliéru autora.

95 aukce 57

vyvolávací cena 24 000 Kč € 916

pol. č.96
aukce: 57
18 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
pol. č.97
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.98
aukce: 57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.99
aukce: 57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.100
aukce: 57
70 000 Kč / 2 672 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.101
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: