Veselý Petr *1953

Za sloupem, 1986

tuš, tempera, papír, 83,5 × 59 cm, sign. LN tužkou Petr Veselý 86, PN ZA SLOUPEM, na rubu PETR VESELÝ ZA SLOUPEM 1986 tuš, tempera
Provenience: dílo pochází z ateliéru autora.

96 aukce 57

vyvolávací cena 18 000 Kč € 687

pol. č.97
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.98
aukce: 57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.99
aukce: 57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.100
aukce: 57
70 000 Kč / 2 672 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.101
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.102
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena: