Aukce 57
> Položka 111
Šimotová Adriena 1926–2014
Bez názvu, 1969
suchá jehla, 17/25, papír, rám, sklo, restaurováno, 63,9 × 49,6 cm, sign. PD Adriena Šimotová 69
111
aukce 57
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 069
dosažená cena
46 000 Kč
Šimotová Adriena 1926–2014
Česno, 1968
112
57
18 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
Šimotová Adriena 1926–2014
Dívejme se do slunce, 1969
113
57
28 000 Kč / 1 069 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Tři psi, 1970
114
57
65 000 Kč / 2 481 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Cesta, 1968
115
57
20 000 Kč / 763 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Lido, 1969
116
57
20 000 Kč / 763 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Moře č. 4, 1972
117
57
22 000 Kč / 840 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: