Gross František 1909–1985

Zakladač, 1958

olej, karton, pasparta, rám, sklo, 14,5 × 21,5 cm, sign. PD tužkou F. Gross 58

123 aukce 57

vyvolávací cena 26 000 Kč € 992

dosažená cena 26 000 Kč

pol. č.124
aukce: 57
30 000 Kč / 1 145 €
vyvolávací cena:
pol. č.125
aukce: 57
30 000 Kč / 1 145 €
vyvolávací cena:
pol. č.126
aukce: 57
26 000 Kč / 992 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.127
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.128
aukce: 57
95 000 Kč / 3 626 €
vyvolávací cena:
pol. č.129
aukce: 57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena: