Aukce 57
> Položka 128
Preisler Jan 1872–1918
Maminka
olej, plátno, rám, 48,3 × 38 cm
Na rubu pozůstalostní razítko.
128
aukce 57
vyvolávací cena
95 000 Kč
€ 3 626
Obrovský Jakub 1892–1949
Autoportrét, kolem r. 1900
129
57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
Lebeda Otakar 1877–1901
Paseka
130
57
280 000 Kč / 10 687 €
vyvolávací cena:
Justitz Alfréd 1879–1934
Zátiší s jablky, 1910
131
57
70 000 Kč / 2 672 €
vyvolávací cena:
Kalvoda Alois 1875–1934
Vyletěl skřivánek, 1902–1905
132
57
60 000 Kč / 2 290 €
vyvolávací cena:
Kaván František 1866–1941
Krajina s lávkou, 1906
133
57
280 000 Kč / 10 687 €
vyvolávací cena:
Oldřich Blažíček 1887–1953
Milenci v parku, 1914
134
57
65 000 Kč / 2 481 €
vyvolávací cena:
70 000 Kč
dosažená cena: