Fischer Artur 1884–1943
Vesnička u Zebína, 1933
olej, plátno, autorská lišta, 49 × 64 cm, sign. PD AF 33, rentoilováno
Provenience: dílo pochází ze soukromé sbírky advokáta a poslance Českého zemského sněmu Františka Kloučka.
Pravost potvrzena Arno Paříkem.
Lit.: Arno Pařík, Zapomenutý malíř Arthur Fischer, Roš Chodeš, červen 2009.
139
aukce 57
vyvolávací cena
44 000 Kč
€ 1 679
dosažená cena
44 000 Kč