Odkladní stolek

Čechy, 30. léta 20. stol., výroba pravděpodobně UP závody Brno, dýhované, mořené a lakované dřevo, chromovaný obecný kov, pozdější odkladní deska, rozměr 72 × 69 × 45 cm

182 aukce 57

vyvolávací cena 24 000 Kč € 916

dosažená cena 26 000 Kč

pol. č.183
aukce: 57
3 000 Kč / 115 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.184
aukce: 57
13 000 Kč / 496 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.185
aukce: 57
9 000 Kč / 344 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.186
aukce: 57
10 000 Kč / 382 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.187
aukce: 57
9 000 Kč / 344 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.188
aukce: 57
9 000 Kč / 344 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: