Odkladní stolek
Čechy, 30. léta 20. stol., výroba pravděpodobně UP závody Brno, dýhované, mořené a lakované dřevo, chromovaný obecný kov, pozdější odkladní deska, rozměr 72 × 69 × 45 cm
182
aukce 57
vyvolávací cena
24 000 Kč
€ 916
dosažená cena
26 000 Kč