Souprava – 7 ks
podglazurní značka Vídně, tlačená a malovaná výrobní čísla, 1. polovina 20. stol., porcelán, malovaný, zlacený, 2 šálky s podšálky, cukřenka, kávová konvice (výška 17 cm), mléčenka, 2 oťuky šálek, 1 oťuk mléčenka, 1 oťuk víčko cukřenky, víčko konvice lepeno
dohromady
190
aukce 57
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 115
dosažená cena
5 000 Kč