Souprava – 7 ks

podglazurní značka Vídně, tlačená a malovaná výrobní čísla, 1. polovina 20. stol., porcelán, malovaný, zlacený, 2 šálky s podšálky, cukřenka, kávová konvice (výška 17 cm), mléčenka, 2 oťuky šálek, 1 oťuk mléčenka, 1 oťuk víčko cukřenky, víčko konvice lepeno
dohromady

190 aukce 57

vyvolávací cena 3 000 Kč € 115

dosažená cena 5 000 Kč

pol. č.191
aukce: 57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.192
aukce: 57
14 000 Kč / 534 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.193
aukce: 57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.194
aukce: 57
9 000 Kč / 344 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.195
aukce: 57
12 000 Kč / 458 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.196
aukce: 57
5 000 Kč / 191 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: