Dózy na párátka a napichovátka
Ptáci – 3 ks
zn. modelové číslo 272, Čechy, 30. léta 20. stol., kolorovaný biskvit, stolní souprava dóz ve tvaru ptáků, 3 ks (jeden zobáček minimálně restaurován), max. výška 11 cm
dohromady
199
aukce 57
vyvolávací cena
3 000 Kč
€ 115
dosažená cena
3 000 Kč