Born Adolf 1930–2016

Karneval v Benátkách

barevná litografie, 6/40, papír, pasparta, sklo, 29,2 × 56,5cm, sign. PD Aborn

201 aukce 57

vyvolávací cena 18 000 Kč € 687

dosažená cena 32 000 Kč

pol. č.202
aukce: 57
7 000 Kč / 267 €
vyvolávací cena:
pol. č.203
aukce: 57
10 000 Kč / 382 €
vyvolávací cena:
pol. č.204
aukce: 57
9 000 Kč / 344 €
vyvolávací cena:

pol. č.205
aukce: 57
18 000 Kč / 687 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.206
aukce: 57
60 000 Kč / 2 290 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.207
aukce: 57
15 000 Kč / 573 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena: