Vyleťalová Olga *1944
Něžná
barevný tisk, papír, fixováno na kartonu, odborně restaurováno, 82,5 × 57,5 cm, sign. PD v tisku Poláčková 70
Plakát Olgy Poláčkové-Vyleťalové získal ocenění za filmový plakát v r. 1973 na Grand prix na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes.
204
aukce 57
vyvolávací cena
9 000 Kč
€ 344