Hladík Jan

Velká tapiserie, 1979–80

tkaná sign. Hladík 79–80, Čechy, provedení a návrh J. Hladík v r. 1979/80, tkaná tapiserie, rozměr 200 × 232 cm, spodní lemování lehce poškozeno

205 aukce 57

vyvolávací cena 18 000 Kč € 687

dosažená cena 20 000 Kč

pol. č.206
aukce: 57
60 000 Kč / 2 290 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.207
aukce: 57
15 000 Kč / 573 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.208
aukce: 57
15 000 Kč / 573 €
vyvolávací cena:

pol. č.209
aukce: 57
10 000 Kč / 382 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.210
aukce: 57
16 000 Kč / 611 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.211
aukce: 57
10 000 Kč / 382 €
vyvolávací cena: