Americká toaletka
Čechy, 30. léta 20. stol., dýhované a lakované dřevo, zrcadlo,
dámská toaletka s dvěma řadami výklopných zásuvek po bocích
a odkladní deskou s proskleným průhledem do spodní části,
polohovatelné zrcadlo, rozměry 178 × 151 × 52 cm, restaurováno
aukce 58
vyvolávací cena
46 000 Kč
€ 1 807