Aukce 58
> Položka 75
Málek Antonín *1937
Červené střechy, 1961
olej, sádra, plátno, rám, 63,5 × 75 cm, sign. na rubu na rámu A. MÁLEK 1961
75
aukce 58
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 965
Brože Laňka a Vodnář – 2 ks
76
58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
Funkcionalistická stropnice
77
58
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Lucyna Kokoszka-Kowalski, Kazimierz Kowalski, TUŁOWICE, fa
Kávová souprava Ewa
78
58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
Křeslo
79
58
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
John Jiří 1923–1972
Přezimování, 1964
80
58
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Boudník Vladimír 1924–1968
Bez názvu (Magnetická grafika), 1964/1965
81
58
19 000 Kč / 746 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena: