John Jiří 1923–1972

Přezimování, 1964

suchá jehla, 1/10, papír, pasparta, rám, sklo, lehce poškozeno,19,7 × 29,4 cm, sign. PD tužkou Jiří John 1964
Zatím nedraženo.

80 aukce 58

vyvolávací cena 24 000 Kč € 943

dosažená cena 24 000 Kč

pol. č.81
aukce: 58
19 000 Kč / 746 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.82
aukce: 58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.83
aukce: 58
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.84
aukce: 58
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
pol. č.85
aukce: 58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
pol. č.86
aukce: 58
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: