Zoubek Olbram 1926–2017
Sergeji! Drahuno!, 1996
olovo, zlaceno, autorský odlitek, odborně restaurováno, 27,7 × 21,5 cm, sign. na rubu PD O. ZOUBEK
Přiložen certifikát pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek.
98
aukce 58
vyvolávací cena
48 000 Kč
€ 1 886
dosažená cena
90 000 Kč