Zoubek Olbram 1926–2017

Thamar, 1992

olovo, zlaceno, autorský odlitek, 30 × 21 cm, sign. na rubu PD O. ZOUBEK
Přiložen certifikát pravosti Nadačního fondu Kmentová Zoubek.

99 aukce 58

vyvolávací cena 48 000 Kč € 1 886

dosažená cena 95 000 Kč

pol. č.100
aukce: 58
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.101
aukce: 58
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
pol. č.102
aukce: 58
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:

pol. č.103
aukce: 58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.104
aukce: 58
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
pol. č.105
aukce: 58
140 000 Kč / 5 501 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena: