Secesní stolek

Rakousko , počátek 20. stol., trojnohý stolek s kruhovou deskou a jemnou florální intarzií a odkládací deskou, ploché prořezávané vzpěry ve spodní části dekorované kanelami, výška 72 cm, průměr 54 cm, nerestaurováno

101 aukce 58

vyvolávací cena 16 000 Kč € 629

pol. č.102
aukce: 58
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.103
aukce: 58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.104
aukce: 58
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:

pol. č.105
aukce: 58
140 000 Kč / 5 501 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.106
aukce: 58
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.107
aukce: 58
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena: