Bibus František (Ústí nad Orlicí – Pardubice, 1966)
Kávová souprava – 10 ks
vtlač. zn. Bibus, Československo, Moravská Třebová, 20.–30. léta 20. stol., silně stříbřený obecný kov, uvnitř částečně zlaceno, celoplošný kladívkový dekor, exotické dřevo, porcelán značen ROYAL EPIAG Czechoslovakia, fa „Victoria“ Schmidt & Co, 10 ks: konvice s víkem na stěžejce, mléčenka, cukřenka se samostatným víkem, 6 porcelánových šálků v alpakových obručích s podšálky, servírovací tác, výška konvice 15,5 cm
dohromady
104
aukce 58
vyvolávací cena
12 000 Kč
€ 472