Stříbrný tácek Tesařík

puncováno, střední Evropa, počátek 20. stol., stříbro 800/1000, hmotnost 437 g, stříbrný tácek s celoplošným jemný kladívkovým dekorem a rytým dekorem tesaříka, průměr 23,5 cm

124 aukce 58

vyvolávací cena 8 000 Kč € 314

dosažená cena 8 000 Kč

pol. č.125
aukce: 58
20 000 Kč / 786 €
vyvolávací cena:
pol. č.126
aukce: 58
22 000 Kč / 864 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.127
aukce: 58
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
6 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.128
aukce: 58
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.129
aukce: 58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.130
aukce: 58
36 000 Kč / 1 415 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena: