Pokladnička Spořitelna města Brna

Čechy, 2. třetina 20. stol., niklovaný obecný kov, značeno Kovopráce JTB, Spořitelna města Brna, zákonem chráněno, délka 16,5 cm, chybí klíček

158 aukce 58

vyvolávací cena 2 000 Kč € 79

pol. č.159
aukce: 58
7 500 Kč / 295 €
vyvolávací cena:
pol. č.160
aukce: 58
4 000 Kč / 157 €
vyvolávací cena:
pol. č.161
aukce: 58
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.162
aukce: 58
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.163
aukce: 58
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.164
aukce: 58
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena: