Aukce 58
> Položka 163
Lhoták Kamil 1912–1990
Vjezd do podzemní dráhy v Paříži, 1948
litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 22,6 × 30,7 cm, sign. PD tužkou Kamil Lhoták 48.
163
aukce 58
vyvolávací cena
16 000 Kč
€ 629
dosažená cena
22 000 Kč
Odkladní stolek
164
58
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
Mora Moravia, fa
Polokřeslo F 28
165
58
13 000 Kč / 511 €
vyvolávací cena:
Stojan na noty
166
58
14 000 Kč / 550 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Pohárky s florálním motivem – 2 ks
167
58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
Karafy na whisky a pálenku – 2 ks
168
58
6 000 Kč / 237 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
Souprava stříbrných příborů v originální kazetě – 40 ks
169
58
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena: