Stojan na noty

tištěná zn. D.P.H.O., střední Evropa, 1. polovina 20. stol., tmavě mořené bukové dřevo, obecný kov, sloupovitá noha s kanelováním a závitovým úchytem pro plochou odkladní plochu na noty (šířka 60 cm), polohovatelná výška min. 105 cm, restaurováno

166 aukce 58

vyvolávací cena 14 000 Kč € 550

dosažená cena 14 000 Kč

pol. č.167
aukce: 58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
2 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.168
aukce: 58
6 000 Kč / 237 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.169
aukce: 58
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.170
aukce: 58
10 000 Kč / 393 €
vyvolávací cena:
pol. č.171
aukce: 58
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.172
aukce: 58
2 000 Kč / 79 €
vyvolávací cena:
4 500 Kč
dosažená cena: